niedziela, 4 sierpnia 2013

Monolog Elleny

Dzisiaj nie pojawi się żadna recenzja, ponieważ nie zabrałam się za kolejną książkę. Ostatnio jakoś mam mniejszą ochotę na czytanie, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni.
Przed chwilą zauważyłam, że dzisiaj mija PÓŁ ROKU mojego blogowania. Nigdy nie pomyślałabym, że tak długo zagoszczę wśród blogerów. Ach, ale to już chyba kiedyś pisałam. ;] Tak czy inaczej cieszę się, że znalazłam sobie zajęcie, które pozwala mi rozwijać swoją pasję. Oby tylko mi się to nie znudziło w najbliższym czasie.
Nowy miesiąc się zaczął, wszędzie widać było podsumowania. Ja takowych nie robię, bo chyba mi się nie chce. Mogę jednak powiedzieć, że poprzedni miesiąc nie był zbyt udanym miesiącem czytelniczym, przynajmniej jak dla mnie. Miałam w wakacje siedzieć w książkach, a wychodzi na to, że je omijam szerokim łukiem. Przyjdzie wrzesień, nauka, a Ellenie zechce się czytać. Zawsze tak jest.
Co więcej chciałam wam powiedzieć? Nie wiem, czy wszyscy widzieli, ale założyłam fanpejdża bloga. Może jakoś pomoże podwyższyć statystykę tej otóż strony. Tak więc... Odwiedzajcie! https://www.facebook.com/zaslodkakawa?ref=hl
Założyłam sobie ask'a. W gruncie rzeczy zapewne usunę go za jakiś czas, ale jeśli mielibyście jakieś pytania o mojej skromnej osóbce, zapraszam: ask.fm/kawacygaro
Kolejną sprawą jest akcja pocztówkowa organizowana przeze mnie i Anię. Myślę, że może wyjść z tego naprawdę fajna zabawa, więc zachęcam do zapoznania się z ogólnymi zasadami, które są naprawdę proste.
http://www.anru.pl/2013/08/akcja-pocztowka-dla-ciebie-sierpien.html
Na dziś to chyba tyle.
Albo jednak nie...
Może polecilibyście mi jakiś dobry przepis na jakąś zimną kawę? Sprawdzony sposób. ;] Wiem, że w Internecie jest tego dużo, ale zawsze lepiej jak już ktoś próbował. ;)
To tyle. Życzę udanej nocy.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję półrocznicy :D Obyś miała zawsze ochotę na dobrą książkę!
  Lecę zlajkować fb :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również bloguję od mniej więcej pół roku
  :D
  Co do akcji pocztówkowej - interesujące :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję 6 miesiecy, mnie niedawno "stuknęło" 8 miesięcy, jak ten czas szybko leci! Ja kawę mrożoną robię dość często, ale zwykle robię ją na wyczucie- trochę kawy, lodu, mleka, cukru, ewentualnie kakao, czekoladę lub cynamon.
  Pozdrawiam ! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę jeszcze wielu, wielu takich okazji do świętowania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pół roku, no proszę :) Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo! Gratulacje, wytrwałości w prowadzeniu bloga, dużo sukcesów i weny twórczej życzę.
  Pozdrawiam+ wpadnij:http://naszksiazkowir.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje i życzę wytrwałości w dalszym blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń