Ellena+kontakt

Ellena istnieje od niedawna, wcześniej bywała pod różnymi pseudonimami. Jaka jest owa Ellena? Odważna, prostolinijna, nie obraża się za byle co, zawsze dąży do określonych celów. Co jeszcze? Lubi języki, o tak. Uwielbia czytać - ale to już wiadomo, inaczej nigdy nie byłoby tego bloga. Czymś tam się interesuje - na pierwszym miejscu psychologia i proza, oraz kryminologia. Inne rzeczy schodzą na drugi plan, aczkolwiek są dla niej jednakowo ważne. 
Co poza tym? Ma żółwia o imieniu Rzeźnik, które nadała mu jej koleżanka. Jest u niej miesiąc i już dobrze się zadomowił, jednak kotka wciąż się go boi. 
Nie lubi zimy, wręcz nie znosi. Uwielbia lato, kiedy to aby wyjść do sklepu za rogiem może założyć tylko klapki, a nie ubierać się jak na Syberii. Chyba tyle wiedzy Wam wystarczy. 

Teraz powiem jeszcze, dlaczego blog ma taki adres. Cóż, to jest chyba proste - przepadam za kawą. Jeśli chodzi o zwyczajną, pijam Nescafe, oczywiście z mlekiem. A jeśli wybieram się do jakiejś kawiarenki - testuję wszystkie, których jeszcze nie piłam. Dzisiaj rozkoszuję się cappuccino. 

Jeśli chodzi o kontakt ze mną, można pisać na maila. 
zaslodkakawae@wp.pl 
Zaglądam na niego codziennie, więc w razie pytań odpisuję szybko. 

To byłoby na tyle. Z czasem na pewno jeszcze udoskonalę tą stronę, ale na razie... Salut. ;] 

3 komentarze:

 1. ciekawy blog, myślę że zazcnę częściej na niego wpadać. Ma pytanie: w razie czego, mogłabym dodać go do "często odwiedzanych" ? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy bardzo odmienne gusty literackie, ale fajnie widzeć, że takie bardzo młode osoby lubią czytać (rety, ale się staro poczułam :)).
  Kawę też uwielbiam, ale niestety muszę ograniczać. No cóż, życie bywa okrutne.
  Żółw Rzeźnik wymiata. Ja planuję kiedyś mieć kota i szczura - kot będzie Magister, a szczur - Inżynier. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na wyzwanie czytelnicze Historia z TRUPEM

  http://hugekultura.blogspot.com/2014/01/wyzwanie-historia-z-trupem.html

  OdpowiedzUsuń